Sezonas pirmo sacensību goda pjedestāla MX A klasē Pilsblīdenē.
Publicitātes foto

Sezonas pirmajā pašmāju motokrosā triumfē Ivanovs 0

Latvijas motokrosa sezonas tika atklāta ar Nacionālā kausa sacensībām Pilsblīdenes trasē.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156

Sacensību galvenajā MX A klasē triumfēja Dāvis Ivanovs, kurš pārliecinoši uzvarēja abos braucienos, savu tuvāko sekotāju lietuvieti Juciusu Nerimantu pārspējot par attiecīgi 31 un 25 sekundēm. Trešais divu braucienu summā palika Ralfs Edgars Ozoliņš.

MX B klasē uzvaru izcīnīja Jānis Vinters, MX C – Māris Baumanis, MX D – Daniels Zauka, MX E – Eduards Mihailovs, MX50 – Jēkabs Hudolejs, MX85- Roberts Lūsis.

Tikmēr tradicionālajā “Mulgikross” sacīkstē Holstre-Nemmes trasē netālu no Vīlandes MX1 un MX2 klasēs dubultuzvaru svinēja igauņu motokrosa līderis Tanels Leoks. Latvieši prestižākajā klasē tālu no pjedestāla – MX1 klasē labākais no mūsējiem Toms Macuks piektajā vietā, MX2 klasē Rainers Žuks septītais.

Mūsējie uz pjedestāla tika jauniešu klasēs – 85 kub.cm klasē otrais Kārlis Alberts Reišulis; 65 kub.cm uzvara Ričardaam Alenam Galciņam, trešā vieta Raivo Laicānam.

28. aprīlī Misiņkalna trasē Aizputē tiks aizvadīts Latvijas čempionāta pirmais posms.