Šilovs kā Gudļevskis, HK “Rīga sausā uzvara 0

Latvijas komanda “Rīga” pirmdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) jaunās sezonas ietvaros izcīnīja otro uzvaru divās dienās.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Rīdzinieki sezonas ceturtajā mačā savā laukumā ar rezultātu 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) pārspēja Habarovskas “Amurskije Tigri” vienību, kuru svētdien izdevās pārspēt ar 5:1.

Lielisku maču aizvadīja rīdzinieku vārtsargs Artūrs Šilovs, kurš atvairīja visus 30 pretinieku metienus.

Uzvarētāju labā šajā spēlē vārtus guva Antons Trastašenkovs, kurš komandu otrajā trešdaļā izvirzīja vadībā, ripu metot vārtsargam starp kājsargiem, bet pēdējā periodā rezultātu palielināja Patriks Zabusovs, kurš ripu radīja tukšos vārtos, kad pretinieki vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju. Punktu spēlei pielika Renārs Cipruss, kurš 32 sekundes līdz beigām realizēja skaitlisko vairākumu.

Kā vēstīts, sezonas pirmajās divās spēlēs Latvijas komanda savā laukumā uzņēma Usurijskas “Taifun”, vispirms piekāpjoties ar 0:3, bet pēc tam svinot panākumu ar 4:1.

Ar četrās spēlēs izcīnītiem sešiem punktiem “Rīga” ieņem piekto vietu Rietumu konferencē, kur “Amurskije Tigri” ar četriem zaudējumiem spēlēs ir 16.pozīcijā 17 komandu starpā.

Kā vēstīts, augusta beigās “Rīgas” komandu atstāja pamatvārtsargs Jānis Voris, kurš karjeru turpinās kādā no Ziemeļamerikas jauniešu līgām.

Komandas galvenais treneris šajā sezonā ir Aigars Cipruss, kurš amatā nomainījis Ronaldu Ozoliņu. Ciprusam palīdz Raimonds Vilkoits, kurš šo amatu ieņēma arī iepriekšējā sezonā.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās trīs sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.