Toms Skujiņš

Skujiņam 20.vieta “Tirreno-Adriatico” otrajā posmā 0

Latvijas šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš no profesionālās komandas “Trek – Segafredo” ceturtdien izcīnīja 20.vietu Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) Pasaules tūres velobrauciena “Tirreno-Adriatico” otrajā posmā.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Ceturtdien riteņbraucējiem bija jāveic 195 kilometrus gara distance ar diviem kāpumiem. Uzvaru finiša spurtā izcīnīja francūzis Žiljēns Alafilips (“Quick-Step Floors”), kurš kopā ar lielo grupu finišēja pēc četrām stundām 48 minūtēm un deviņām sekundēm.

Lielajā grupā finišu sasniedza arī Skujiņš, kurš tika klasificēts 20.pozīcijā.

Tikmēr Krists Neilands no profesionālās kontinentālās vienības “Israel Cycling Academy” finišēja četras minūtes un 14 sekundes vēlāk, kas viņam deva 93.vietu.

Jau ziņots, ka trešdien komandu braucienā Neilands un “Israel Cycling Academy” bija devītie, bet Skujiņš kopā ar “Trek-Segafredo” guva 12.vietu, kamēr uzvaru svinēja “Mitchelton-Scott” vienība.

Tādējādi kopvērtējumā pēc diviem posmiem līderi ir “Mitchelton-Scott” riteņbraucēji brits Edams Jeitss un amerikānis Brents Bukvolters. Skujiņš ir vienu minūti un 13 sekundes lēnāks, kas viņam dod 22.vietu, bet Neilands atpaliek piecas minūtes un 19 sekundes, latvietim ieņemot 85.pozīciju.

Jauno riteņbraucēju ieskaitē Neilands ir 16.pozīcijā.

“Tirreno-Adriatico” velobrauciens septiņu posmu garumā noslēgsies 19.martā.