Toms Skujiņš

Skujiņš labākais komandā Lježas – Bastoņas – Lježas velobraucienā 0

Latvijas šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš no profesionālās komandas “Trek-Segafredo” svētdien Beļģijā izcīnīja 26.vietu Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) Pasaules tūrē iekļautajā Lježas – Bastoņas – Lježas velobraucienā.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Kāda būs Ukraina 5-10 gadus pēc kara? Zelenskis aicina nefantazēt, bet divas lietas viņš apsola

Šajā velobraucienā riteņbraucējiem bija jāveic 256 kilometri ar vairākiem kāpumiem, no kuriem lielāka daļa bija distances otrajā daļā. 20 kilometrus pirms finiša no līderu grupas atrāvās “Astana” komandas dāņu riteņbraucējs Jākobs Fuglsangs, kurš svinēja solo uzvaru, finišēdams pēc sešām stundām 37 minūtēm un 37 sekundēm.

Pārējās divas vietas uz goda pjedestāla aizņēma “BORA – hansgrohe” riteņbraucēji – itālis Davide Formolo uzvarētājam zaudēja 17 sekundes, bet vācietis Maksimiliāns Šahmans bija 57 sekundes lēnāks.

Skujiņš finišēja divas minūtes un deviņas sekundes aiz uzvarētāja, kas latvietim deva 26.vietu un 20 UCI punktus. Carnikavietis šajās sacensībās bija labākais savā komandā.

Lježas – Bastoņas – Lježas velobrauciens norisinājās 105.reizi vēsturē.

Tikmēr Viesturs Lukševics no kontinentālā līmeņa vienības “Amore&Vita-Prodir” svētdien Itālijā ieņēma 36.vietu vienas dienas sacensībās “Giro dell’Appennino” (UCI kat.1.1), kamēr viņa komandas biedrs Ēriks Toms Gavars nefinišēja.