Komandas biedri apsveic Miku Indraši ar gūtiem vārtiem.

Smirnova reids, Nazarova veiksmīgā debija – Latvijas hokeja izlase uzvar Franciju 0

Latvijas hokeja izlase piektdien Liepājā notiekošajā “Turkish Airlines” Četru nāciju turnīrā otro dienu pēc kārtas aizvadīja papildlaiku, svinot uzvaru ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pār Francijas valstsvienību.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Vārtus Latvijas izlasē guva Miks Indrašis un Deniss Smirnovs, kuram tas bija pirmais precīzais metiens valstsvienības kreklā. Savukārt izlases vārtos lieliski debitēja Kristaps Nazarovs, kurš atvairīja 25 no 26 metieniem. Par labāko mājinieku komandā gan atzina aizsagu Ralfu Freibergu, kurš tika pie rezultatīvas piespēles.

Nazarovam spēle gan sākās ar aukstu dušu, jo jau pēc 75 sekundēm ripa ielidoja viņa vārtos. Mūsējie kļūdījās laukuma viduszonā, ļaujot Šarlam Bertrānam vienatnē izslidot pret vārtu vīru, savu iespēju francūzim aukstasinīgi izmantojot.

Latvijas izlase pirmajās 20 minūtēs pa vārtiem meta vien četras reizes, taču daudz vairāk iespēju bija otrajā trešdaļā, vienu no tām skaitliskajā vairākumā izmantojot Mikam Indrašim. Saņēmis piespēli no Freiberga, uzbrucējs neapstādinot ripu to trieca vārtu tuvējā stūrī, 34.minūtē panākot 1:1.

Noslēdzošā trešdaļa iesākās ar lielo mazākumu, jo noraidījumus pašā perioda sākumā nopelnīja Artūrs Kulda un Frenks Razgals, tomēr Nazarovs savus vārtus nosargāja neskartus. Atlikušajā laikā abas izlases spēlēja “atklātu” hokeju, tomēr dinamiskais spēles temps rezultātu nedeva, lai arī pamatlaika izskaņā vārtu gūšanas iespēja vairākumā bija Mārtiņam Karsumam.

Līdz ar to Latvijas izlase jau otro maču pēc kārtas aizvadīja papildlaiku, kurā izdevās izraut uzvaru. Pēc vairākām neizmantotām vārtu gūšanas iespējām papildlaika trešajā minūtē teicamu reidu no savas laukuma zonas veica Smirnovs, kurš lieliski apspēlēja visus trīs pretspēlētājus un raidīja ripu vārtsargam starp kājsargiem, kaldinot Latvijas izlases.

Dienas pirmajā spēlē Slovēnijas izlase ar rezultātu 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) uzvarēja Baltkrieviju, vārtus gūstot Rokam Tičaram un Anže Kuraltam, bet Matija Pintaričs tika galā ar visiem 28 baltkrievu metieniem.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā Latvija ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja slovēņus, bet Baltkrievija ar 4:2 pārspēja francūžus.

Pēc divām kārtā Latvijai un Slovēnijai ir pa četriem punktiem, Baltkrievijai trīs, bet Francijai viens.

Sestdien plkst.17.30 turnīra saimnieki tiksies ar Baltkrieviju.