Deniss Smirnovs

Smirnovam lieliska debija Šveicē – vārti, rezultatīva piespēle un uzvara 0

Latvijas hokejists Deniss Smirnovs piektdien ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli debitēja Šveices augstākajā hokeja līgā (NLA).

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 228

Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” NLA jaunās sezonas pirmajā mačā viesos ar 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) pārspēja Langnau “Tigers” komandu, kuras rezervē bija Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs.

20 gadus vecais uzbrucējs ar gūtiem vārtiem izcēlās otrā perioda beigās, kas vēlāk arī izrādījās uzvaru nesošais metiens, tikmēr rezultatīvu piespēli viņš atdeva trešā perioda sestajā minūtē, palīdzēdams komandas biedram panākt 3:1.

Savā NLA debijas mačā viņš nospēlēja 13 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +2, kas bija starp labākajiem rādītājiem komandā. No sava uz ledus pavadītā laika viņš nepilnas trīs minūtes nospēlēja vairākumā.

Smirnovs Ženēvas kluba sistēmā ir kopš 2014.gadā, pērn kļūstot par Šveices junioru čempionu.

Tikmēr uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” vienība viesos ar 5:2 (0:2, 3:0, 2:0) pārspēja “Lugano” komandu.

Ķēniņš 16 minūtēs un 50 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm, bloķēja vienu metienu un iekrāja pozitīvu lietderību +3.