Deniss Smirnovs

Smirnovs rezultatīvs otrajā NLA spēlē pēc kārtas 0

Jaunais Latvijas uzbrucējs Deniss Smirnovs sestdien savā otrajā Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) spēlē vēlreiz izcēlās ar rezultativitāti.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 65

Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” NLA jaunās sezonas otrajā mačā mājās ar rezultātu 2:4 (2:1, 0:0, 0:3) piekāpās “Biel-Bienne”.

Latvijas hokejists pirmajā periodā vairākumā ar rezultatīvu piespēli palīdzēja rezultātu atklāt Tomijam Vingelsam. Sākotnēji Smirnovam tika pierakstīti arī komandas otrie gūtie vārti, tomēr vēlāk tika veiktas izmaiņas un tajos viņš palika bez rezultativitātes punkta.

Hokejists laukumā atradās 17 minūtes un 41 sekundi, nopelnot negatīvu lietderību -1.

“Servette” pirmajās sezonas spēlē viesos ar 3:1 pārspēja Langnau “Tigers” komandu, kuras rezervē bija Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs. Smirnovs guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, tādējādi trijos mačos viņa rēķinā 1+2.