Rolands Šmits uzbrukumā.

Šmitam jubilejas spēle Spānijā, “Barcelona” pagarina sezonu 0

Latviešu basketbolists Rolands Šmits trešdien guva piecus punktus Spānijas augstākās līgas (ACB) finālsērijas trešajā spēlē, palīdzēdams “Barcelona” komandai izcīnīt uzvaru.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

“Barcelona” savā laukumā ar rezultātu 78:77 (19:18, 15:22, 22:18, 22:19) pārspēja Madrides “Real” komandu, kas sērijā līdz trim uzvarām ir vadībā ar 2-1.

Barselonas komanda lielāko daļu no otrā puslaika atradās iedzinējos, tomēr pusminūti pirms pamatlaika beigām Kriss Singltons ar sarežģītu metienu panāca 78:77. “Real” savā uzbrukumā nespēja iekarot pretinieku grozu, mājiniekiem svinot minimālu uzvaru.

Šmitam šī bija 150.spēle ACB, kas ir dalīts otrs labākais rādītājs starp Latvijas basketbolistiem. Tikpat maču ACB aizvadīja Kristaps Valters, bet par 26 cīņām vairāk ir Jānim Blūmam.

Šmits šajā duelī nospēlēja septiņas minūtes un 21 sekundi, ar 100% precizitāti raidīdams grozā pa vienam divpunktu metienam un tālmetienam.

Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un iekrāja astoņus efektivitātes koeficienta punktus. “Barcelona” ar Šmitu laukumā iemeta par sešiem punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija trešais labākais rādītājs komandā.

“Barcelona” rindās rezultatīvākais ar 21 punktu bija Tomā Ertels, bet pretiniekiem pa 18 punktiem guva Fakundo Kampaco un Trejs Tompkinss.

Sērijas ceturtā spēle notiks piektdien Barselonā.