Sandis Smons

Smons ar saviem NLA pirmajiem vārtiem un 1+1 kaldina “Servette” uzvaru 0

Latvijas aizsargs Sandis Smons sestdien guva savus pirmos vārtus Šveices augstākajā hokeja līgā (NLA), turklāt atzīmējās arī ar rezultatīvu piespēli, kopā ar Denisu Smirnovu kaldinot Ženēvas “Servette” komandas uzvaru.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24

“Servette” savā laukumā ar 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) pārspēja Rapersvīles “Jona Lakers” komandu.

20 gadus vecais Smons vārtus guva mača 13.minūtē, kad pēc Smirnova piespēles bija precīzs no zilās līnijas. Pie punkta viņš tika arī nākamajos vārtos, kad otrā perioda ceturtajā minūtē palīdzēja panākt 4:0.

Zīmīgi, ka tikai piektdien Smons savā 14. NLA spēlē tika pie pirmā punkta.

Smons sestdien laukumā pavadīja desmit minūtes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Smirnovs 16 minūtēs un 45 sekundēs pa vārtiem meta vienu reizi, uzvarēja četros no sešiem iemetieniem un tika pie vēl labāka lietderības koeficienta +3.

Citā spēlē Ivars Punnenovs ar lielisku sniegumu kaldināja savas komandas Langnau “Tigers” uzvaru. “Tigers” mājās ar 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) pārspēja “Zug” vienību.

Punnenovs vārtos aizvadīja visu spēli un kopumā atvairīja 27 no 28 metieniem, tiekot galā ar 96,43% raidījumu. Latviešu vārtsargs šajā sezonā 29 spēlēs vidēji ielaidis 2,32 ripas un atvairījis 92,28% metienu, šajos rādītājos līgā ieņemot attiecīgi otro un trešo vietu.

Tikmēr Toms Andersons četrās minūtēs un 57 sekundēs bloķēja vienu metienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Sestdien no latviešu pārstāvētajām komandām laukumā nedevās vienīgi “Laussane” vienība, kurā spēlē uzbrucējs Ronalds Ķēniņš.

NLA čempionātā “Servette” ar 68 punktiem 39 spēlēs ieņem otro vietu, sestajā pozīcijā ar 54 punktiem 35 dueļos atrodas “Laussane”, bet “Tigers” 37 mačos iekrājusi 54 punktus, ieņemot septīto vietu.