Pasaules kausa otrā posma 1000 metru distance uzvarēja krievs Semjons Jeļistratovs (attēlā), kamēr latvieši palika talu aiz līderiem.

Šorttrekā latvieši tuvāk beigu galam 0

Neviens no Latvijas šorttrekistiem svētdien Pasaules kausa (PK) otrajā posmā, kas norisinājās Monreālā, nespēja sasniegt sacensību pusfinālus.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192

Vislabāk veicās Reinim Bērziņam, kurš 500 metru distancē savā grupā finišēja trešajā vietā, tomēr ar to nepietika, lai kvalificētos ceturtdaļfinālam, tāpēc latvietis sacensības turpināja gandarījuma kārtā. Pirmajā slidojumā viņš izcīnīja otro vietu, kopvērtējumā ierindojoties 29.pozīcijā starp 47 finišu sasniegušajiem sportistiem.

Bērziņš startēja arī uz pusi garākā distancē, kur priekšsacīkstēs izcīnīja ceturto vietu, bet gandarījuma kārtas pirmajā slidojumā viņam ceturtā vieta, kas kopvērtējumā deva 37.pozīciju starp 46 sportistiem, kuri sasniedza finišu.

Šajā disciplīnā startēja arī Endijs Vīgants, kurš savā slidojumā ierindojās pēdējā, piektajā vietā, tāpēc arī viņam priekš bija gandarījuma kārta. Tajā Vīgants labāku sniegumu nedemonstrēja, jo ceturtdaļfināla slidojumā viņš palika piektais, kas kopvērtējumā ļāva ieņemt 42.vietu, kamēr finišu sasniedza 43 sportisti.

Vīgants piedalījās arī 1500 metru slidojumā, kur priekšsacīkstēs viņš izcīnīja sesto vietu, bet gandarījuma kārtas ceturtdaļfinālā latvietis palika sestais, kas kopvērtējumā nozīmēja 40.vietu. Kopumā finišu šajā disciplīnā sasniedza 43 slidotāji.

Nākamais PK posms gaidāms pēc trim nedēļām Japānas pilsētā Nagojā. Kopumā šosezon paredzēti seši posmi.