washingtonexaminer.com

Spāņi saplosa īrus 0

Pārliecinošāko uzvaru pašreizējā Eiropas čempionātā izcīnījusi Spānijas futbola izlase, kas ceturtdien ar 4:0 sagrāva Īriju.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Spānijas izlasē divus vārtus guva Fernando Toress, kurš šoreiz devās pamatsastāvā un jau ceturtajā minūtē atklāja spēles rezultātu. Tāpat precīzi bija Dāvids Silva un Sesks Fabregass. Pēc pirmā puslaika spāņi bija vadībā ar 1:0, bet otrajā spēles daļā guva vēl trīs vārtus, šaubas par viņu pārsvaru neradās ne mirkli.

Spānijai tagad ir četri punkti un pirmā vieta B grupā, bet īri divās spēlēs piedzīvojuši zaudējumus ar vārtu attiecību 1:7 un ir pēdējā vietā grupā bez izredzēm iekļūt ceturtdaļfinālā. Īrijai šis bija smagākais zaudējums Eiropas čempionātu vēsturē, savukārt spāņiem – pārliecinošākā uzvara.

Pēdējā kārtā Spānija tiksies ar Horvātiju, Itālija – Īriju.