futbolavirsliga.lv

“Spartaks” ceļas pēc kritiena: atspēlējas un uzvar Jelgavā 0

Valsts čempione Jūrmalas “Spartaks” svētdien Latvijas futbola virslīgas 18.kārtas spēlē viesos atspēlējās un uzvarēja “Jelgavas” komandu, nostiprinot savu vadību turnīrā.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

“Spartaka” futbolisti svinēja uzvaru ar 2:1 (0:1), spējot piecelties pēc iepriekšējā kārtā ciestās 0:4 sakāves Ventspilī.

Spēles rezultāts tika atklāts 31.minūtē, kad Zemgales klubu vadībā ar skaisti izpildītu tiešo brīvsitienu izvirzīja pieredzējušais Aleksandrs Perepļotkins.
Tikmēr 48.minūtē Jevgēņijs Kozlovs, sitot no soda laukuma, panāca izlīdzinājumu 1:1. Viņš guva savus septītos vārtus sezonā, izvirzoties virslīgas labāko snaiperu saraksta vadībā.
Savukārt uzvaras vārtus “Spartaka” labā 75.minūtē guva ukraiņu pussargs Artjoms Habeloks, pēc kura tāla sitiena bumba ar rikošetu ielidoja “Jelgavas” vārtsarga Kaspara Ikstena cietoksnī.

18.kārtas pirmajā spēlē sestdien “Liepāja”/”Mogo” komanda ar rezultātu 2:0 savā laukumā uzveica RFS vienību.

Virslīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 31 punktu 15 mačos joprojām ir “Spartaks”, kurai sešus punktus zaudē “Liepāja”/”Mogo” vienība, bet “Ventspils” ar 23 punktiem ir trešā.
Ceturtā ar 20 punktiem ir “Riga”, kamēr RFS ir 19 punkti, bet 17 punktus nopelnījusi “Jelgava”. Savukārt turnīra tabulu ar deviņiem punktiem noslēdz “Metta”/LU.