Foto – AFP/LETA

Stafetē mūsējos apsteidza par apli 0

Latvijas vīriešu stafetes komanda ceturtdien palika bez rezultāta Pasaules kausa izcīņas ceturtajā posmā biatlonā, jo tika apsteigta par apli.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24

Latvijas sportisti Edgars Piksons, Artūrs Koļesņikovs, Rolands Pužulis un Andrejs Rastorgujevs 4×7,5 kilometru garās distances astoņās šaušanās izmantoja 17 rezerves patronas un slēpoja divus soda apļus, finišējot 15.vietā 22 komandu konkurencē.

Tomēr no negaidītu uzvaru izcīnījušajiem Itālijas sportistiem, kuri izmantoja tikai piecas rezerves patronas, latvieši atpalika par apli.

No Latvijas sportistiem vissekmīgāk šāva Piksons un Koļesņikovs, kuri abi izmantoja pa četrām rezerves patronām. Rastorgujevs izmantoja trīs rezerves patronas, tomēr slēpoja vienu soda apli, bet Pužulis kļūdījās sešas reizes un arī slēpoja soda apli.

Otro vietu izcīnīja Krievijas kvartets, kas šaušanā kopumā izmantoja 13 rezerves patronas un slēpoja divus soda apļus, finišā uzvarētājiem zaudējot 6,1 sekundi. Trešajā pozīcijā ar sešām izmantotām rezerves patronām ierindojās Zviedrijas pārstāvji, no uzvarētājiem atpaliekot 32,7 sekundes.

Kā ziņots, posms trešdien sākās ar 4×6 kilometru stafetes sacensībām sievietēm, kurās uzvaru izcīnīja Krievijas pārstāves, bet Latvija tajās nebija pārstāvēta.

Posma turpinājumā piektdien un sestdien notiks abas sprinta sacensības, bet svētdien vīrieši un sievietes sacentīsies masu starta distancē.