Edvards Bidzāns (centrā) kļuvis par Vācijas ADAC motokrosa seriāla uzvarētāju.

Te aug lieliska jaunā paaudze – Bidzāns kļūst par Vācijas ADAC čempionu 0

Latviešu talantīgais motokrosa braucējs Edvards Bidzāns kļuvis par Vācijas ADAC motokrosa seriāla uzvarētāju.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Trenera Arņa Kalniņa audzēknis Edvards Bidzāns prestižajā Vācijas ADAC seriālā uzvarēja deviņos no 12 sezonas braucieniem, tostarp arī abus braucienus pēdējā posmā Holcgerlingenes trasē. Kopvērtējumā Bidzāns tuvāko sekotāju dāni Tobiasu Kaprani apsteidza par 60 punktiem – 269 pret 209.

“LA.LV” jau rakstīja, ka Bidzāns šovasar kļuva par Eiropas čempionu un izcīnīja sudrabu pasaules junioru čempionātā. Mārupietis pirms trīs gadiem kļuva par Eiropas čempionu arī 65 kub.cm klasē, bet nākamajā sezonā pāries uz jaudīgāko 125 kub.cm klasi.

Pēdējā posmā Holcgerlingenē startēja vēl divi latvieši un abi ierindojās 23. vietā – Rainers Žuks jauniešu klasē, Mairis Pumpurs 125 kb.cm klasē junioriem.