Ota Tenaka ekipāža.

Tenaks uzvar Somijas rallijā, Sesks labāko desmitniekā starp junioriem 0

Latvijas autorallija pilota Mārtiņa Seska un stūrmaņa Andra Mālnieka ekipāža svētdien Somijas ralliju noslēdza devītajā vietā “Junior WRC” klasē, kamēr kopējā ieskaitē uzvaru izcīnīja Ots Tenaks no Igaunijas.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Somijas rallijā, kas bija junioru pasaules čempionāta ceturtais posms, svētdien notika četri noslēdzošie grunts ātrumposmi.

Seska ekipāža pēc piektdienas savā klasē ieņēma piekto vietu, bet kopējā ieskaitē bija 26.pozīcijā. Jau sestdienas pirmajā ātrumposmā jeb 12.posmā ekipāža pieļāva kļūdu, aizlaužot riteni, kas liedza turpināt sacensības.

Tomēr svētdien latvieši izgāja uz starta un veica pēdējos četrus ātrumposmus. Pirmos divus “dopus” “LMT Autosporta akadēmijas” akadēmijas ekipāža, kas startē ar “Ford Fiesta R2” automašīnu, veica ar sesto ātrāko laiku, pēdējos divus – ar piekto labāko laiku.

Pēc kopumā 23 ātrumposmu veikšanas ekipāža ierindojās devītajā pozīcijā, no uzvarētāja zviedra Toma Kristensona ekipāžas atpaliekot par 56 minūtēm un 31,7 sekundēm.

Junioru WRC pirmajā posmā Zviedrijā latvieši izcīnīja sesto vietu, otrajā etapā Korsikā izstājās, bet Sardīnijas rallijā izcīnīja 5.vietu. Latvijas ekipāža šosezon plāno piedalīties piecos “Junior WRC” posmos.