“Tenax” un “Celtnieka” handbolisti Latvijas grandu duelī vēlreiz nospēlē neizšķirti 0

Latvijas vīriešu handbola virslīgas otrā posma spēcīgākās grupas cīņā trešdien čempione Dobeles “Tenax” savā laukumā nospēlēja neizšķirti 25:25 (12:11) ar vicečempioni Rīgas “Celtnieku”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Zīmīgi, ka arī piektdien abu komandu duelis Rīgā noslēdzās ar neizšķirtu, komandām nospēlējot 26:26.

Trešdienas mača rezultātu trešajā minūtē atklāja rīdzinieku krievu leģionārs Vladislavs Košmans, bet turpinājumā rezultāts attīstījās ļoti līdzīgi, un pirmo reizi kādam no komandām divu vārtu pārsvaru ieguva tikai 23.minūtē, kad ar vārtu guvumu izcēlās Mareks Černousovs. “Celtnieks” atlikušajā laikā pirmajā puslaikā guva vairs tikai vienus vārtus, kamēr mājiniekiem divreiz izcēlās Ņikita Pančenko un Egils Politers, Dobeles handbolistiem puslaiku noslēdzot ar 12:11.

Otrā puslaika sākumdaļā “Tenax” sešu minūšu laikā savu pārsvaru palielināja līdz 17:14, bet viesiem vajadzēja tikai nedaudz vairāk kā piecas minūtes, lai izlīdzinātu rezultātu (18:18). Arī 49.minūtē mājiniekiem bija plus trīs vārti (22:19), taču “Celtnieks” atkal diezgan ātri atguvās, un 59.minūtē pēc Roberta Berga metiena pārņēma vadību (25:24). 40 sekundes vēlāk Ansis Bilkštis panāca 25:25, bet pēdējā minūtēs abas komandas savas iespējas neizmantoja.

Dobelniekiem pa pieciem vārtiem guva Pančenko, Politers un Nils Miķelsons. “Celtniekam” ar septiņiem precīziem metieniem atzīmējās Košmans, bet pieci vārti bija Artim Kurmēnam.

Spēcīgākās grupas turnīra līderpozīcijā ar 11 punktiem piecos mačos ir Rīgas “Celtnieks”, kamēr čempione Dobeles “Tenax” iekrājusi desmit punktus četrās spēlēs. Seši punkti ir Ludzas “Latgols” vienībai, bet viens – MSĢ/LAT-“Hertz” handbolistiem.

Tikmēr otrajā ešelonā vadībā ar 12 punktiem ir “Ogre”, kam ar astoņiem punktiem seko “Jūrmalas Sports”. Četri punkti ir “Vaiņodei”, bet divi – ASK/LSPA.