Jānis Timma tiek gaidīts “Himki” komandā.

Timma atgriežas Vitorijā pēc uzvaras 0

Latvijas basketbola izlases saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks trešdien guva desmit punktus ULEB Eirolīgas otrās kārtas spēlē, kaldinādams viņa un Jāņa Timmas pārstāvētās Grieķijas komandas Pirejas “Olympiakos” uzvaru.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Deivida Blata vadītā “Olympiakos” viesos ar rezultātu 85:80 (27:19, 23:20, 17:10, 18:31) pārspēja Spānijas klubu Vitorijas “Kirolbet Baskonia”, kuru iepriekšējā sezonā pārstāvēja Timma un kura Eirolīgai pieteikusi talantīgo latvieti Artūru Kurucu.

Strēlnieks šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā realizēja savus visus trīs divpunktu metienus un četrus soda metienus, bet aizmeta garām vienīgo tālmetienu.

Tāpat viņš veica vienu rezultatīvu piespēli, tika pie vienas piezīmes un izprovocēja trīs noteikumu pārkāpumus, tikdams pie 12 efektivitātes koeficienta punktiem.

Tikmēr Timma 11 minūtēs un 42 sekundēs garām grozam raidīja savu vienīgo tālmetienu. Viņam arī bija viena atlēkusī bumba, viena rezultatīva piespēle, viena kļūda un viena piezīme, kas efektivitātes koeficientā deva negatīvu rādītāju -1.

“Olympiakos” rindās rezultatīvākais ar 23 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām bija serbs Nikola Milutinovs, kamēr 11 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles bija Vasilim Spanulim.

Savukārt Vitorijas komandā ar 21 punktu atzīmējās gruzīns Tornike Šengelija, bet 17 punkti bija Urugvajas basketbolistam Džeisonam Greindžeram.

“Olympiakos” jauno Eirolīgas sezonu iesākusi ar divām uzvarām divās spēlēs.

Milāna ar Bertānu sastāvā paspēlē 15 punktu pārsvaru

Ar sešiem punktiem trešdien atzīmējās Dairis Bertāns, kurš neglāba Itālijas klubu Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” no zaudējuma 85:91 (28:13, 22:28, 14:26, 21:24) savā laukumā pret iepriekšējās sezonas čempioni Madrides “Real”.

Bertāns šajā duelī nospēlēja 16 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā realizēja divus no četriem tālmetieniem un aizmeta garām savu vienīgo divpunktu metienu.

Tāpat viņš veica trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, tika pie trim piezīmēm un iekrāja četrus efektivitātes koeficienta punktus.

Milāniešiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija amerikānis Maiks Džeimss, bet 20 punktus guva serbs Vladimirs Micovs.

Savukārt viesiem 25 punkti un 11 atlēkušās bumbas bija Slovēnijas naturalizētajam amerikānim Entonija Rendolfam, bet 21 punktu guva argentīnietis Fakundo Kampaco.

Itālijas klubs Eirolīgas sezonu iesāka ar uzvaru, bet tagad cietis pirmo zaudējumu.

“Žalgiris” svin pirmo uzvaru

Lietuvas grands Kauņas “Žalgiris” viesos ar rezultātu 93:79 (19:19, 27:13, 27:16, 25:31) pārspēja Turcijas komandu Stambulas “Anadolu Efes”.

“Zaļi-baltajiem” rezultatīvākais ar 18 punktiem bija amerikānis Brendons Deiviss, bet 17 punktus guva francūzis Leo Vestermans.

Mājiniekiem 17 punktus guva horvāts Krunoslavs Simons.

Turpretī cita Stambulas komanda “Fererbahce” izcīnīja uzvaru, savā laukumā ar rezultātu 93:85 (28:21, 26:22, 12:20, 27:22) Krievijas vienību Maskavas apgabala “Himki”.

Uzvarētājiem seši basketbolisti iemeta desmit un vairāk punktus, bet rezultatīvākais ar 16 punktiem bija itālis Nikolo Meli. Maskaviešus no zaudējuma neglāba Alekseja Šveda 26 punkti.