Jānis Timmā izbraukuma spēlē Saratovā pret “Avtoddor” gūst divus no saviem 27 punktiem.

Timma ir karsts – 27 punkti VTB līgas spēlē 0

Jānis Timma guva 27 punktus, Dairis Bertāns pievienoja astoņus, un “Himki” Vienotās līgas mačā svinēja uzvaru arī ceturtajā līgas spēlē šosezon.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Līgas līderi ar rezultātu 101:84 (23:22, 27:27, 23:19, 28:16) pārspēja Saratovas “Avtodor” vienību.

Šī mača rezultatīvākais spēlētājs Timma šajā duelī laukumā pavadīja 26 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā grozā raidīja septiņus no 12 tālmetieniem, divus no trim divpunktu metieniem un abus soda metienus. Tāpat viņš izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, veica četras rezultatīvas piespēles, reizi kļūdījās, trīs reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi pretiniekam, spēli pabeidza ar +/- koeficientu 19 un tika pie 31 efektivitātes koeficienta punkta.

Bertāns laukumā pavadītajā 21 minūtē un 29 sekundēs iemeta divus no četriem tālmetieniem, kā arī abus soda metienus. Viņa rēķinā arī četras rezultatīvas piespēles un viena kļūda, kā arī pa trim piezīmēm pašam un pretiniekiem pret Bertānu. Latvijas basketbolista +/- rādītājs bija 14, bet efektivitātes koeficients – deviņi.