Jānis Timma
Jānis Timma

Timma rezultatīvs, taču “Himki” negaidīti zaudē 0

Latviešu basketbolists Jānis Timma piektdien guva 17 punktus ULEB Eirolīgas 18.kārtas spēlē, taču ar to nebija gana, lai Maskavas apgabala “Himki” komanda izcīnītu uzvaru.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

“Himki” savā laukumā ar rezultātu 81:83 (15:16, 22:20, 11:15, 33:22) piekāpās turnīra pastarītei Sanktpēterburgas “Zeņit”.

Timma šajā duelī laukumā pavadīja 29 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā grozā raidīja divus no četriem divpunktu metieniem, četrus no desmit tālmetieniem un savu vienīgo soda metienu.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra trīs bumbas, pieļāva vienu kļūdu, trīs reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja trīs piezīmes, tikdams pie 15 efektivitātes koeficienta punktiem.

Tikmēr Dairis Bertāns septiņās minūtēs punktus neguva, jo aizmeta garām pa vienam divpunktu un trīspunktu metienam. Viņam arī viena kļūda, viena piezīme un -5 efektivitātes punkti.

“Himki” rindās ar 30 punktiem izcēlās Aleksejs Šveds, kurš pieļāva arī septiņas kļūdas. Pretiniekiem 20 punkti bija Vilam Tomasam, 15 punktus guva Ostins Holinss, bet 12 punktus Mateušs Poņitka.

Mājinieki ceturtās ceturtdaļas sākumā bija iedzinējos ar 16 punktiem, taču Timma pusminūtes laikā ar trīspunktu gājienu un “trejaci” sešus punktus atguva. Turpinājumā viesu pārsvars tika sadeldēts līdz trim punktiem, taču “Zeņit” pēdējās minūtēs sīvā cīņā noturēja vadību un svinēja uzvaru.

“Himki” ar astoņām uzvarām 18 spēlēs turnīra tabulā ieņem 11.vietu, bet “Zeņit” ir pēdējā – 18.pozīcijā.

Šovakar 18.kārtas spēles aizvadīs arī Rolanda Šmita, Riharda Lomaža un Jāņa Strēlnieka pārstāvētās komandas, taču trešais no viņiem savainojuma dēļ laukumā nedosies.