Jāņa Timmas 23 punkti neglāba “Himki”  no zaudējuma Kazaņā pret “Unics”.
Jāņa Timmas 23 punkti neglāba “Himki” no zaudējuma Kazaņā pret “Unics”.

Timma un Freimanis aizvada lieliskas izslēgšanas turnīru spēles 0

Latviešu basketbolists Jānis Timma trešdien guva 23 punktus VTB Vienotās līgas pusfināla pirmajā spēlē, viņa pārstāvētajai Maskavas apgabala “Himki” komandai ciešot zaudējumu.

7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55

“Himki” viesos ar rezultātu 91:96 (25:20, 23:23, 26:21, 17:32) piekāpās Kazaņas “Unics” komandai, sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Timma šajā mačā laukumā pavadīja 34 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no trim divpunktu metieniem un septiņus no desmit tālmetieniem.

Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, piecas reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi un tika pie 23 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija otrs labākais rādītājs komandā.

“Himki” rindās ar 36 punktiem izcēlās Aleksejs Šveds.

Maskavieši lielāko daļu spēles bija vadībā, trešajā ceturtdaļā ar Timmas palīdzību iekrājot 14 punktu pārsvaru. Spēles ceturtajā nogrieznī laukuma saimnieki veica 12 punktu izrāvienu un izvirzījās vadībā ar plus sešiem punktiem. “Himki” gan neļāva pretiniekiem attālināties, tomēr cieta zaudējumu. Timma pēdējā pusminūtē laukumā nebija, jo tika pie savas piektās piezīmes.

Sērijas otrā spēle notiks piektdien turpat Kazaņā.

Freimanis izceļas ar “double double”

Latviešu basketbolists Rolands Freimanis trešdien guva 12 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, kaldinādams Lemnosas “Ifaistos” komandas uzvaru Grieķijas čempionāta izslēgšanas turnīra otrajā spēlē.

“Ifaistos” ceturtdaļfināla otrajā mačā ar rezultātu 77:71 (30:13, 16:16, 18:23, 13:19) pārspēja “Peristeri” vienību, sērijā līdz divām uzvarām panākot izlīdzinājumu 1-1.

Freimanis šajā mačā laukumā pavadīja 35 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā grozā raidīja vienu no pieciem divpunktu metieniem, trīs no septiņiem tālmetieniem un savu vienīgo soda metienu.

Vēl latvieša kontā bija 12 atlēkušās bumbas, viena kļūda, viena pārtverta bumba, viena piezīme un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Džerijs Smits.

Sērijas izšķirošā, trešā, spēle paredzēta sestdien.