Jānis Timma Eirolīgas spēlē pret Minhenes “Bayern” spēlētāju Vladimiru Lučiču.

Timma un Strēlnieks nodrošina “Olympiakos” uzvaru Eirolīgas spēlē 0

Latvijas basketbolisti Jānis Timma un Jānis Strēlnieks otrdien palīdzēja Pireju “Olympiakos” komandai izcīnīt uzvaru ULEB Eirolīgas kārtējā spēlē.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 228

“Olympiakos” viesos ar 72:62 uzvarēja Vācijas klubu Minhenes “Bayern”, bet abi latvieši sameta pa desmit punktiem. Pirms pēdējās ceturtdaļas “Olympiakos” bija vadībā tikai ar 45:43, bet pēdējo desmit minūšu laikā, tieši pateicoties Timmas un Strēlnieka sniegumam, nodrošināja pārliecinošu uzvaru.

Strēlnieks pēdējā ceturtdaļā sameta desmit punktus, bet Timma piecus, tostarp abi iemeta pa vienam trejacim.

Timma spēlēja 29 minūtes un 54 sekundes, trāpot abus divpunktu metienus un divus no sešiem tālmetieniem, bet Strēlnieks iemeta trīs no četriem divpunktniekiem, vienīgo tālmetienu un vienīgo “sodiņu”. Strēlnieks izcīnīja arī divas atlēkušās bumbas un izdarīja divas rezultatīvas piespēles, nopelnot 12 efektivitātes rādītāja punktus.

“Olympiakos” ULEB Eirolīgā izcīnīja ceturto uzvaru astoņos mačos.

Tikmēr citā spēlē Latvijas basketbolists Žanis Peiners guva sešus punktus, bet “Dariššafaka Tekfen” ar rezultātu 79:100 viesos zaudēja Stambulas “Fenerbahce” vienībai.

Peiners šajā spēlē laukumā pavadīja 20 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā realizēja divus no četriem divpunktu metieniem, abus soda metienus, bet aizmeta garām vienīgo tālmetienu. Vēl Latvijas basketbolists izcēlās ar četrām rezultatīvām piespēlēm un vienu atlēkušo bumbu.

Savukārt Anžejs Pasečņiks iemeta divus punktus, bet Grankanārijas “Herbalife” spāņu klubu derbijā ar 76:89 zaudēja Madrides “Real”, kas izcīnīja astoto uzvaru tikpat mačos.