AP/Scanpix

Turciju pārstāvošā Lāsma Liepa olimpiādi pabeidz ar 21. vietu 0

Turciju pārstāvošā Latvijas airētāja Lāsma Liepa trešdien Riodežaneiro olimpisko spēļu 500 metru distancē smaiļošanā ierindojās 21.vietā.
Liepa vispirms sava priekšsacīkšu brauciena sākumā turējās ārpus labāko piecinieka, kas neļautu iekļūt pusfinālā, tomēr distances beigās viņa ieguva piekto vietu un sasniedza pusfinālu.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

No pirmajā vietā finišējušās ungārietes Danutas Kozākas latviete atpalika par vairāk nekā sešām sekundēm.
Savukārt pusfinālā Liepa bija pārliecinoši pēdējā starp septiņām airētājām savā braucienā, tādējādi nesasniedzot ne A, ne B finālu. Šajā distancē latviete kopvērtējumā ieņēma 21.vietu.

Liepa savas karjeras laikā par Latvijas čempioni kļuvusi vairāk nekā 70 reizes, tomēr dzimtenē viņa tika atzīta par neperspektīvu un pieņēma uzaicinājumu startēt zem Turcijas karoga.
Jūnija beigās Liepa Maskavā triumfēja Eiropas čempionātā 200 metru distancē.
Liepa Riodežaneiro piedalījās arī 200 metros, kur neiekļuva B finālā un ierindojās 18.vietā.

Latvijas kanoe airētājs Dagnis Iļjins trešdien 200 metru distancē arī ierindojās 21.vietā.