Latvijas meitenes priecājas par uzvaru.

U-18 basketbolistes iekļūst Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā 0

Latvijas U-18 meiteņu izlase trešdien Sarajevā izcīnīja uzvaru Eiropas čempionāta astotdaļfinālā, ar 74:58 (24:23, 16:11, 16:15, 18:9) pārspējot Izraēlas izlasi, tādējādi latvietēm gaidāma cīņa sacensību ceturtdaļfinālā.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Rīdzinieks nepatīkami pārsteigts, kā izskatās vietā, kur noslīka Roberts: “Tur viss ir sabrucis… Šādas vietas nedrīkst būt publiski pieejamas!” 62

Uzvarētāju rindās pa 14 punktiem guva Laura Meldere, Jete Nulle un Eva Indriķe. Melderes kontā arī 11 atlēkušās bumbas un četras piespēles, bet Nulle izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas.

Latvietes jau ar spēles pirmo minūti centās pārņemt iniciatīvu, tomēr pirmā ceturtdaļa noritēja visai sīvi, pie tam Izraēlas izlase lieliski uzbruka no tālās distances, bet pēc nospēlētām desmit minūtēm Latvijas izlase spēja iegūt nelielu pārsvaru ar 24:23. Pirmā puslaika otrajā pusē latvietes jau bija atrāvušās ar 35:27, bet dodoties pārtraukumā pārsvars saruka līdz sešiem punktiem – 40:34. Trešajā puslaikā Izraēlas valstsvienība atkal sasparojās, tomēr nespēja izlīdzināt rezultātu, lielākoties esot iedzinējos ar piecu vai sešu punktu starpību.

Noslēdzošajās desmit minūtēs Latvijas izlase izteikti dominēja gan uzbrukumā, gan cīņā par atlēkušajām bumbām. Pēc piecām nospēlētām minūtēm latvietes atradās vadībā ar 66:54, bet mača turpinājumā pretinieces sakrāja piezīmju normu, kas palīdzēja uzbrukumā, izcīnot uzvaru ar 74:58.

Ceturtdaļfinālā Latvijas izlase spēkosies ar Krievijas vienaudzēm, kuras astotdaļfināla mačā sīvā cīņā ar 83:81 pārspēja Horvātiju.