ilustratīvs foto
Foto – Evija Trifanova/LETA

UEFA izmeklē aizdomīgu “Ventspils” pārbaudes spēli 0

Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) sākusi izmeklēšanu saistībā ar aizdomīgu Latvijas kluba “Ventspils” pārbaudes spēli, informē “Norway Today”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192

Pagājušajā nedēļā “Ventspils” pārbaudes mačā Spānijā mača izskaņā ar 0:1 piekāpās Norvēģijas augstākās līgas klubam “Jerv”. Norvēģi uzvaru izrāva ar vārtu guvumu 89.minūtē.

Jau spēles dienā interneta sociālajos tīklos parādījās šaubas par šī mača godīgumu, bet “Norway Today” informē, kad UEFA esot sākusi izmeklēšanu par iespējamu šīs cīņas rezultāta sarunāšanu.

“Cīņas karstumā izskatījās, ka “Ventspils” visus pūliņus velta uzbrukumam, lai gūtu uzvaru. Tā rezultātā mums pēdējā minūtē bija uzreiz sešas lielas iespējas gūt vārtus. Domāju, mača tiesneši noteikti ziņoja UEFA, ka šī spēle bijusi aizdomīga,” sarunā ar laikrakstu “Bergensavisen” pauda “Jerv” galvenais treneris Arnē Sandstē.

Tikmēr “Ventspils” pārstāvis Mihails Koroļovs pilnībā noliedzis aizdomas, ka šis mačs būtu aizdomīgs.

“Spēlē pret “Jerv” laukumā devās otrā un trešā sastāva miksējums ar vairākiem jauniem spēlētājiem. Tas bija tāpēc, ka pēc tam pret “Molde” vienību vēlējāmies laukumā laist labāko sastāvu. “Jerv” komandai spēles laikā bija iespējas gūt vārtus, bet mūsu vārtsargs divas vai trīs reizes glāba vienību. Neredzu nekādu pamatu šādām aizdomām,” teica Koroļovs.

Arī Norvēģijas Futbola asociācija apstiprinājusi, ka UEFA saistībā ar šo spēli sākusi izmeklēšanu.