Roberts Uldriķis (vidū) priecājas par gūtajiem vārtiem.

Uldriķis aizvada varenu spēli Šveices čempionātā 0

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien guva vārtus un sekmēja komandas biedra vārtu guvumu Šveices augstākās līgas spēlē, viņa pārstāvētajai “Sion” komandai cīnoties neizšķirti.

Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115

Sjonas futbolisti savā laukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 (1:1) ar “Luzern” vienību.

Mājinieki jau spēles pirmajā minūtē izvirzījās vadībā, pēc tālas piespēles pie soda laukumā divcīņā uzvarot Uldriķim, kura izcīnīto bumbu ieguva Ermirs Lenjani, albānim raidot to vārtos. Tiesa, jau devītajā minūtē Rubens Vargass izlīdzināja rezultātu, bet 62.minūtē Blessings Eleke jau vadībā izvirzīja viesus.

Tomēr divas minūtes vēlāk Uldriķis pēc Lenjani centrējuma no tuvas distances sita precīzi ar galvu, panākdams 2:2. Pāris minūtes vēlāk latviešu uzbrucējs saņēma dzelteno kartīti, bet atlikušajā pusstundā vārti netika gūti, mačam noslēdzoties neizšķirti.

Latvietis šosezon Šveices čempionātā guvis četrus vārtus, lai gan vieni no tiem bija mačā, kas līdzjutēju dēļ nemaz netika pabeigts.

Šveices superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 27 spēlēs iekrātiem 72 punktiem ir čempione Bernes “Young Boys”, bet ceturtā ar 36 punktiem ir “Sion”, no kuras par diviem punktiem atpaliek sestajā vietā esošā “Zurich”, kuru pārstāv Latvijas izlases vārtsargs Andris Vaņins. Tikmēr aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” ar 26 punktiem ieņem priekšpēdējo vietu desmit komandu konkurencē, tomēr no drošās zonas tā atpaliek jau septiņus punktus.