Daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs.

Vasiļjevam spēcīgā konkurencē astotā vieta “Grand Prix” posmā Japānā 0

Latvijas vadošais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs sestdien Hirošimā prestižajās “Grand Prix” sacensību ierindojās astotajā vietā.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Piektdien īsajā programmā Vasiļjevs ar 72,39 punktiem bija septītajā vietā, savukārt izvēles programmā sestdien Latvijas pārstāvis par savu priekšnesumu ieguva 125,21 punktu, kas bija astotais labākais rezultāts.

Vasiļjevs summā iekrāja 197,60 punktus, kas diezgan ievērojami atpaliek no viņa labākā snieguma, sacensības noslēdzot astotajā pozīcijā.

Tikmēr par šī “Grand Prix” posma uzvarētāju tika kronēts japānis Šoma Uno, kurš summā ieguva 276,45 punktus. Otrais palika Sergejs Voronovs no Krievijas (254,28), bet trešo vietu ieņēma Mateo Rico no Itālijas (224,71).

Kopumā vīriešu sacensībās piedalījās 12 daiļslidotāji.

Japānā norisinājās ceturtais no sešiem šosezon plānotajiem “Grand Prix” etapiem, beigās notiekot arī finālsacensībām.

Vasiļjevs karjeras laikā piedalījies nu jau piecos “Grand Prix” posmos, izcīnot divas sestās vietas.

Šogad 19 gadus vecais Vasiļjevs izcīnīja augsto sesto vietu pasaules čempionātā, kas daugavpilietim ir karjeras labākais rezultāts. Viņš februārī debitēja olimpiskajās spēlēs, četrgades nozīmīgākajās sacensībās izcīnot 19.vietu. Tāpat viņš aizvadītajā sezonā izcīnīja augsto ceturto vietu Eiropas čempionātā.