“VEF Rīga” aizvada neveiksmīgu sezonu VTB Vienotajā līgā.

“Vefiņš” zaudē Minskā un noslīd uz VTB Vienotās līgas pēdējo vietu 0

Latvijas vicečempione basketbolā “VEF Rīga” sestdien VTB Vienotās līgas regulārā čempionāta pastarīši duelī viesos ar rezultātu 84:91 (26:19, 13:23, 18:30, 27:19) piekāpās Minskas “Cmoki” komandai, kuras treneru kolektīvā ir latvietis Edmunds Valeiko.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Līdz ar zaudējumu rīdzinieki atgriezās turnīra tabulas pēdējā vietā, palaižot priekšā Minskas basketbolistus.

“VEF Rīga” rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Andrejs Gražulis, 15 punktus guva Kristaps Janičenoks, 14 punkti bija Stīvenam Zekam, bet 11 punktus guva Džebrils Durems. Tikmēr mājiniekiem ar 19 punktiem atzīmējās Aļaksejs Trasciņeckis.

“VEF Rīga” pirmajā puslaikā iekrāja desmit punktu pārsvaru, taču otrajā ceturtdaļā ielaida 12 punktus pēc kārtas un izsēja vadību, lielajā pārtraukumā ejot ar trīs punktu deficītu – 39:42. Trešajā ceturksnī rīdzinieki apstājās uzbrukumā un nonāca iedzinējos jau ar 17 punktiem.

Ceturtajā ceturtdaļā viesi vareni atspēlējās un četras minūtes pirms pamatlaika beigām komandas šķīra trīs punkti (76:79). Tiesa, vēlāk sekoja vairāki nesekmīgi uzbrukumi, kā rezultātā neizdevās sadeldēt pretinieku pārsvaru. Mača beigās “VEF Rīga” nespēja iesaistīties cīņā par uzvaru un cieta zaudējumu ar rezultātu 84:91.

“Bija laba spēle, jo īpaši skatītājiem, kuri juta līdzi Minskas basketbolistiem. Diezgan labi iesākām spēli, bet pēc tam zaudējām koncentrēšanos uz mazām niansēm – atlēkušajām bumbām, aizsegiem un komunikācijas savā starpā. Bija vēlēšanās uzvarēt, bet kvalitāte bija tālu no vēlamā,” pēc spēles sacīja “VEF Rīga” galvenais treneris Jānis Gailītis.

“VEF Rīga” ar divām uzvarām desmit spēlēs tagad ir pēdējā starp 14 komandām, bet “Cmoki” ar tikpat panākumiem astoņās cīņās atrodama priekšpēdējā pozīcijā.