Velsas izlases regbisti priecājas par uzvaru.

Velsas regbisti izrauj uzvaru pār Franciju un spēlēs PK pusfinālā 0

Velsas regbija izlase svētdien Japānā Pasaules kausa ceturtdaļfinālā ar rezultātu 20:19 (10:19) pārspēja Franciju, uzvaru izraujot vien mača beigu daļā.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 33

Velsas pretiniece pusfinālā noskaidrosies vēlāk Japānas un Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) izlašu duelī. Otrā pusfinālā tiksies Anglija un Jaunzēlande.

Velsa Pasaules kausa četru labāko komandu vidū tikusi vien trešo reizi deviņos turnīros, kamēr Francija vien trešo reizi nespēja iekļūt pusfinālā.

Uzvarētājiem ar divām realizācijām un diviem soda sitieniem izcēlās Daniels Bigars, kurš piecas minūtes pirms pamatlaika beigām izrāva Velsai uzvaru.

Jau piektajā minūtē bumbu aiz galalīnijas aiznesa francūzis Sebastjans Vahāmahina, bet vēl pēc četrām minūtēm rezultāta tablo vēstīja jau 12:0 Francijas izlases labā, jo vēl vienu piezemējumu veica Šarls Olivons. Velsa desmit punktus atguva, bet līdz puslaika beigām francūži atzīmējās vēl ar vienu piezemējumu un realizāciju, panākot 19:10.

49.minūtē Vahāmahina no varoņa kļuva par antivaroni, jo par sitienu ar elkoni pa zodu tika noraidīts no laukuma, atstājot Franciju 14 vīru sastāvā. Piecas minūtes vēlāk Velsa ar soda sitienu trīs punktus atguva, bet galvenie mača notikumi risinājās dueļa pēdējā piecminūtē.

Vispirms piezemējumu veica Ross Moriartijs, bet pēc tam atbildīgā brīdī realizāciju izmantoja Bigars, panākot 20:19 Velsas labā. Atlikušajās minūtēs mača favorīte Velsa nosargāja pārsvaru un svinēja uzvaru.

Velsieši revanšējās francūžiem par pirms astoņiem gadiem piedzīvotu zaudējumu 2011.gada Pasaules kausa pusfinālā.

Jau ziņots, ka sestdien ceturtdaļfinālā Anglija ar 40:16 uzveica Austrāliju, bet Jaunzēlande ar 46:14 sagrāva Īriju.

Pirms četriem gadiem turnīrs notika Anglijā, kur finālā Jaunzēlande ar 34:17 pārspēja Austrāliju.