Rūdolfs Balcers ar partneriem priecājas pēc pirmā vārtu guvuma.

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien NHL spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Otavas “Senators” viesos ar 2:3 zaudēja Filadelfijas “Flyers”.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Balcers punktu nopelnīja mača desmitajā minūtē, kad rezultātu atklāja Kriss Tīrnijs. Kopumā Rūdolfs uz ledus pavadīja 16 minūtes, tostarp divas arī vairākumā, vienreiz meta pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu, bet lietderības koeficients bija neitrāls. 25 spēlēs NHL latvieša rēķinā četri vārti un četras piespēles.

“Flyers” otrajā periodā guva trīs bezatbildes vārtus, kas arī izšķīra spēles likteni.

“Senators” ir pēdējā vietā līgā, bet “Flyers” ir desmitie Austrumu konferencē, par trim punktiem atpaliekot no izslēgšanas spēļu zonas.