Rūdolfs Balcers

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers otrdien iemeta vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, kamēr viņa pārstāvētā Otavas “Senators” komanda izbraukumā ar rezultātu 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) apspēlēja cita uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo “Sabres”.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

“Sabres” vienībai šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas, turklāt izbraukumā tai ir jau 13 neveiksmes pēc kārtas.

Balcers šajā mačā laukumā pavadīja 13 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, tika pie divām soda minūtēm un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Girgensons nospēlētajās 15 minūtēs metienus pa vārtiem neveica, bet izpildīja trīs spēka paņēmienus un bloķēja vienu sāncenšu raidījumu, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šī mača rezultātu “Senators” atklāja pašās pirmā perioda beigās, kad izcēlās Entonijs Duklērs un Braiens Gibonss. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet 46.minūtē Balcers izmantoja Otavas komandas vairākumu, precīzi metot no vārtu priekšas un panākot 3:0. Zīmīgi, ka tobrīd bez nūjas bija palicis tieši Girgensons, kas mājiniekiem vairākumā nodrošināja lielāku pārsvaru.

Savukārt cīņas galarezultātu 48.minūtē uzstādīja Magnuss Pējervi.

Tikmēr “Senators” vārtsargs Kreigs Endersons atvairīja visus 35 “Sabres” metienus.

Balcers savā NHL debijas sezonā 31 spēlē guvis piecus vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles, tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -2. Savukārt Girgensons 67 mačos izcēlies ar četriem vārtiem, 12 rezultatīvām piespēlēm un lietderības koeficientu -9.

“Sabres” ar 71 punktu 76 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā ir 13.vietā, turklāt vienība ir zaudējusi cerības sasniegt Stenlija kausa izcīņu, kamēr “Senators” ar 60 punktiem 76 mačos ir pēdējā 16 komandu konkurencē.

Nākamo maču “Sabres” aizvadīs ceturtdien, kad uzņems Detroitas “Red Wings”, bet “Senators” šajā pašā dienā savā laukumā tiksies ar Floridas “Panthers”.