Rūdolfs Balcers pie sāncenšu vārtiem.

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers ceturtdien veica rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, kamēr viņa pārstāvētā Otavas “Senators” komanda cieta zaudējumu.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

“Senators” izbraukumā ar rezultātu 2:3 (1:2, 1:1, 0:0) atzina Detroitas “Red Wings” pārākumu.

“Red Wings” labā pirmajā trešdaļā divus vārtus iemeta Andreass Atanasiu, tomēr ar vieniem vārtiem spēja atbildēt Breidijs Tkačuks. Savukārt 34.minūtē, ātrajā uzbrukumā saņēmis piespēli no Balcera, neizšķirtu panāca viens no “Senators” līderim Mets Dušeins, tomēr tikai dažas minūtes vēlāk Franss Nīlsens atjaunoja vadību mājiniekiem, ko viņi noslēdzošajā periodā arī nosargāja.

Balcers šajā mačā laukumā pavadīja deviņas minūtes un 31 sekundi, kuru laikā veica četrus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie pozitīvas lietderības +1.

Savā NHL debijas sezonā Balcers laukumā bijis 14 spēlēs, kurās guvis vienus vārtus, veicis trīs rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderību +3.

“Senators” ar 47 punktiem 57 spēlēs ir vājākā komanda starp 16 komandām Austrumu konferencē un visā līgā, kamēr “Red Wings” ar 53 punktiem 58 dueļos ir šīs konferences 14.vietā.

Otavas komanda nākamo spēli aizvadīs sestdien, kad viesosies pie Vinipegas “Jets”.