Tomass Millers.

Vācijas futbola flagmaņa Minhenes “Bayern” spēlētājs Tomass Millers ceturtdien atvainojās par trešdien izpildīto spērienu UEFA Čempionu līgas mačā pret Nīderlandes vienības Amsterdamas “Ajax” aizsargu Nikolasu Taglafiko.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

“Bayern” un “Ajax” trešdien E grupas noslēdzošajā kārtā Amsterdamā nospēlēja neizšķirti 3:3, bet Millers par spērienu pretiniekam tika noraidīts no laukuma.

Mačs bija ļoti atraktīvs, turklāt otrajā puslaikā ar dažu minūšu intervālu pa sarkanai kartītei nopelnīja abu komandu futbolisti. Visefektīgāko pārkāpumu veica tieši Millers, kurš lēcienā ar kāju iespēja Taglafiko pa galvu. Futbolists uzreiz par šādu izgājienu saņēma sarkano kartīti, lai gan neslēpa pārsteigumu par tiesneša lēmumu.

Tiesa vēlāk Millers pretiniekam atvainojās par savu rīcību.

“Protams, ka nebiju domājis iespert pretiniekam,” pēc mača teica 29 gadus vecais Millers, kurš arī esot devies uz “Ajax” ģērbtuvēm, lai atvainotos cietušajam Taglafiko, tomēr viņš jau bija devies prom.

“Man ir ļoti žēl par notikušo. Es nedarīju to tīšām,” pauda Millers.

Zīmīgi, ka tieši Taglafiko mača 95.minūtē panāca neizšķirtu un izglāba “Ajax” no zaudējuma.

Abas komandas sasniegušas UEFA Čempionu līgas izslēgšanas turnīru.