Minhenes “Bayern” futbolisti priecājas par uzvaru.

VIDEO. “Bayern” sper platu soli pretim Čempionu līgas ceturtdaļfinālam 0

Minhenes “Bayern” otrdien UEFA Čempionu līgas futbolā astotdaļfināla pirmajā spēlē uzvarēja Londonas “Chelsea”, bet “Barcelona” viesos cīnījās neizšķirti ar “Napoli”.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

“Bayern” Londonā uzvarēja ar rezultātu 3:0 (0:0), sperot platu soli pretī iekļūšanai ceturtdaļfinālā.

Jau pirmajā puslaikā minheniešiem bija pāris labas iespējas gūt vārtus, taču viesi pirmo reizi izcēlās 51.minūtē, kad ātru pretuzbrukumu pēc Roberta Levandovska piespēles noslēdza Seržs Gnabrī. Trīs minūtes vēlāk “Bayern” vārtsargs Manuels Noiers iesāka uzbrukumu no sava laukuma gala un pēc četrām piespēlēm Gnabrī, vēlreiz asistējot Levandovskim, panāca 2:0.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 14.minūtes, Alfonso Deiviss devās reidā pa kreiso malu un aizskrēja no pāris pretiniekiem. Kanādietis piespēlēja uz vārtu priekšā, Levandovskim raidot bumbu tīklā. “Chelsea” nedienas turpinājās, un septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Markoss Alonso par rupju pārkāpumu saņēma sarkano kartīti, atstājot londoniešus desmit vīru sastāvā.

Tikmēr Neapolē vietējās “Napoli” komandas un “Barcelona” duelis noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:0).

Pirmie šajā mačā vārtus guva mājinieki – pēc Žuniora kļūdas aizsardzībā mājinieki izmantoja pretinieku apjukumu un bumbu no soda laukuma robežas tīklā raidīja Drīss Mertenss. Otrajā puslaikā, 57.minūtē, viesi izlīdzināja rezultātu. Uzbrukuma smailē nonāca Nelsons Semedu un Antuāns Grīzmans, pēc portugāļa piespēles francūzim netraucēti panākot 1:1.

Pamatlaika beigās barselonieši palika mazākumā, jo Arturo Vidals pēc brīdinājuma saņemšanas nesavaldījās un dabūja vēl vienu dzelteno kartīti. Sakrāto brīdinājumu dēļ nākamajā spēlē “Barcelona” komandai nepalīdzēs arī Serhio Buskets, turklāt savainojuma dēļ šodienas maču nepabeidza Žerards Pikē.

Atbildes mači šajos pāros notiks 18.martā, uzvarētāji divu spēļu summā iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Trešdien pirmās astotdaļfināla spēles būs Madrides “Real” – Mančestras “City” un Lionas “Olympique” – Turīnas “Juventus” dueļos.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Bergāmo “Atalanta” ar 4:1 pārspēja “Valencia”, “Leipzig” ar 1:0 apspēlēja Totenhemas “Hotspur”, Dortmundes “Borussia” ar 2:1 uzveica Parīzes “Saint-Germain”, bet Madrides “Atletico” ar 1:0 uzvarēja pērnā gada čempioni “Liverpool”.