Dāvis Bertāns cīņā zem groza.

Dāvis Bertāns NBA čempionāta spēlē Sanantonio “Spurs” sastāvā pret Čikāgas “Bulls” guva sešus punktus. Bertāns spēlēja 20 minūtes, iemeta vienu no trīs tālmetieniem un trīs no četriem soda metieniem. Dāvim arī viena atlēkusī bumba un viena pārtverta bumba.

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis

“Spurs” mačā pret vienu no līgas vājākajām komandām (tikai septiņas uzvaras 30 spēlēs) pirmajā puslaikā ieguva it kā drošu 21 punkta pārsvaru, tomēr otrajā puslaikā pazaudēja gan to, gan visu spēli – 93:98.

Rietumu konferences turnīra tabulā “Spurs” ar 15 uzvarām un 15 zaudējumiem ir 11. vietā, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par viena panākuma tiesu.