Rodions Kurucs (no kreisās) cenšas apstādināt Elfridu Peitonu.

Latvijas basketbolisti Dāvis Bertāns un Rodions Kurucs piektdien parādīja gana rezultatīvu sniegumu, palīdzot saviem pārstāvētajiem klubiem tikt pie pirmajām uzvarām jaunajā NBA sezonā.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Bertāns iemeta 13 punktus, bet Vašingtonas “Wizards” viesos ar 97:85 (28:24, 24:22, 26:24, 19:15) uzvarēja Oklahomasitijas “Thunder”.

Dāvis Bertāns spēlēja 27 minūtes un 28 sekundes, trāpot divus no trim divpunktu metieniem un trīs no deviņiem tālmetieniem. Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas zem groziem, izdarīja divas rezultatīvas piespēles un pārtvēra vienu bumbu. Latvietis pieļāva arī divas kļūdas un nopelnīja trīs piezīmes, tiekot pie +/- rādītāja +16, kas bija labākais “Wizards” rindās.

Uzvarētājiem Tomass Braients guva 21, Rui Hačimura 19, bet Bredlijs Bīls 17 punktus. Tikmēr “Thunder” komandā ar 28 punktiem izcēlās Šejs Gildžess-Aleksandrs.

Savukārt Kurucs un Bruklinas “Nets” Ņujorkas derbijā savā laukumā ar 113:109 (32:23, 32:28, 30:32, 19:26) uzvarēja “Knicks”.

Kurucs spēlēja 12 minūtes un 27 sekundes, gūstot deviņus punktus – pirmos šajā sezonā. Viņš trāpīja vienu no trim divpunktu metieniem, abus tālmetienus un vienu no diviem “sodiņiem”. Tāpat Rodions izcīnīja četras atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un pārtvēra vienu bumbu, pieļaujot divas kļūdas un nopelnot vienu piezīmi.

Latvijas basketbolists savus punktus guva pirmajā puslaikā, pēc kura “Nets” bija vadībā ar 64:51.

Bruklinas komanda nespēja noturēt 19 punktu pārsvaru, ļaujot “Knicks” atspēlēties, tomēr mača beigu daļā labāki tomēr bija mājinieki.

Uzvarētājiem Kairijs Ērvings guva 26 punktus, bet zaudētājiem ar 22 punktiem iZcēlās Alonso Trīrs.