Teodors Bļugers (no kreisās) pret “Lightning” aizsargu Mihailu Sergačovu.

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Teodors Bļugers trešdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” komanda piedzīvoja sāpīgu zaudējumu NHL spēlē.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 107

Pitsburgas komanda viesos ar rezultātu 2:3 (0:1, 2:0, 0:2) piekāpās Tampabejas “Lightning” hokejistiem, ciešot trešo zaudējumu pēc kārtas.

“Lightning” uzvaras vārtus iemeta pamatlaika pēdējā minūtē.

Aleksa Kilorna precīzais metiens desmitajā minūtē ļāva Tampas komandai uzvarēt pirmo periodu, bet spēles otrā nogriežņa sestajā minūtē pēc Bļugera piespēles viņa maiņas biedrs Brendons Tanevs veica plašu loku ap vārtiem un izlīdzināja rezultātu. Pēc otrās trešdaļas vadības groži bija jau viesiem, jo minūti pirms perioda beigām precīzu metienu izdarīja Džeiks Gencels.

Trešā perioda astotajā minūtē Sedriks Pakets panāca neizšķirtu, bet 57 sekundes pirms pamatlaika beigām Viktors Hedmans vairākumā ar metienu no zilās līnijas atnesa “Lightning” komandai uzvaru. Pēdējās sekundēs pēc Krisa Letanga metiena “Penguins” tikai par mata tiesu palika no spēles turpināšanās papildlaikā, jo lielisku “seivu” veica Andrejs Vasiļevskis.

Bļugers šajā duelī uz ledus pavadīja 16 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja astoņos no 15 iemetieniem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Latvijas uzbrucējs pie punktiem ticis otro spēli pēc kārtas. Viņš šosezon 11 mačos guvis divus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie negatīvas lietderības -3.

“Penguins” ar 12 punktiem 11 spēlēs ieņem piekto vietu Rietumu konferencē.

Trešdien notika tikai divas NHL spēles, otrajā no tām savainotā uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētajai Otavas “Senators” mājās ar 5:2 (1:0, 3:2, 1:0) pārspējot Detroitas “Red Wings”. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem izcēlās Antonī Duklērs.

“Senators” ar pieciem punktiem deviņos mačos ir pēdējā pozīcijā Rietumos un visā līgā.