Teodors Bļugers

Latvijas hokejists Teodors Bļugers sestdien NHL spēlē nopelnīja rezultatīvu piespēli, palīdzot Pitsburgas “Penguins” ar 3:0 pārspēt Dalasas “Stars”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Latviešu uzbrucējs pirmspēdējā minūtē asistēja Brendonam Tanevam, kurš raidīja ripu tukšos vārtos, nofiksējot mača gala rezultātu 3:0. Bļugers spēlēja trešajā uzbrucēju maiņā, uz ledus pavadot vairāk kā 14 minūtes, izpildot trīs metienus un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Visi vārti tika gūti trešajā periodā, kad ar savām pirmajām ripām šosezon izcēlās Dominiks Kahuns un Braiens Rasts.

Tikmēr otrā perioda pēdējās sekundēs pēc komandas biedra Krisa Letanga spēcīga metiena ripa trāpīja pa galvu “Penguins” kapteinim Sidnijam Krosbijam, kurš mačā kopumā nospēlēja vairāk kā 19 minūtes, ar rezultativitāti neizceļoties.

“Penguins” pārtrauca trīs zaudējumu sēriju un Austrumu konferencē atgriezās izslēgšanas spēļu zonā, ieņemot sesto vietu.

Tikmēr Kolumbusas “Blue Jackets” ar 4:7 zaudēja Filadelfijas “Flyers”. Jonass Korpisalo atvairīja 39 no 45 metieniem, Elvis Merzļikins palika uz rezervistu soliņa.