Teodors Bļugers

Latvijas hokejists Teodors Bļugers svētdien ar gūtiem vārtiem palīdzēja Pitsburgas “Penguins” NHL spēlē pieveikt Austrumu konferences vicelīderus Bostonas “Bruins” – 4:3.

TOP10. Gudrākie cilvēki Latvijā mākslīgā intelekta skatījumā
Mājas
Uzkopjot mājokli, ir vērts pamēģināt zviedru pieeju kārtības uzturēšanā. Skaidrojam pamatprincipus!
“Kur šķiņķis pazudis?” Kādam rīdziniekam ēdiena pasūtīšana uz mājām beigusies ar nepatīkamu pārsteigumu, arī restorāna īpašnieki ir neizpratnē

Pirmā perioda izskaņā Bļugers nopelnīja noraidījumu, bet otrā sākumā, iznākot laukumā, viduszonā pārsteidza pretinieku uzbrukuma zvaigzni Bredu Maršānu, atņemot viņam ripu un izveidojās pretuzbrukums trīs pret divi. Kriss Letangs piespēlēja Sidnijam Krosbijam, kurš izcili no aizvārtes neskatoties nogādāja ripu Bļugeram un viņš savu darbiņu padarīja aukstasinīgi un precīzi.

Teodoram Bļugeram, kurš samazināja deficītu līdz 2:3, tie bija septītie gūtie vārti šosezon aizvadītajās 49 spēlēs. Vēl viņa rēķinā arī desmit rezultatīvas piespēles.

Otrās trešdaļas gaitā Teodoram bija vēl viena lieliska iespēja gūt vārtus, tomēr neizdevās pacelt ripu gaisā. Latviešu uzbrucējs spēlēja komandas nomināli ceturtajā maiņā, taču uz ledus pavadīja vairāk kā 17 minūtes, bieži vien devās laukumā pret sāncenšu līderiem, tostarp mača beigās, kad sāncenši spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem.

“Penguins” pirmajā periodā nonāca iedzinējos ar 0:3, tomēr turpinājumā guva četrus bezatbildes vārtus, revanšējoties “Bruins” par zaudējumu pirms divām dienām (1:4). Pitsburgas vienība aizvadīja trešo spēli četrās dienās un šobrīd austrumos atrodas trešajā vietā, tikai par punktu atpaliekot no bostoniešiem.