Teodors Bļugers

Ar gūtiem vārtiem Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā pirmdien izcēlās Latvijas uzbrucējs Ņikita Jevpalovs.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?

Jevpalova pārstāvētā Lavālas “Rocket” izbraukumā ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Springfīldas “Thunderbirds” vienību.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā izcēlās ar “Rocket” otrajiem vārtiem, 38.minūtē panākdams neizšķirtu 2:2. Kopumā Jevpalovs pirmdien veica divus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Šosezon Jevpalovs 42 spēlēs guvis deviņus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr jau trešajā mačā pēc kārtas ar rezultativitāti izcēlies cits Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” komanda savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Leihaiveli “Phantoms” vienību.

Bļugers pagarinājumā asistēja “Penguins” uzvaras vārtos, kad piektajā minūtē panākumu mājiniekiem nodrošināja Ītans Provs. Latvijas hokejists šajā mačā izpildīja trīs metienus pa vārtiem un nopelnīja teicamu lietderības koeficientu +2.

Šosezon Bļugers 43 spēlēs guvis 18 vārtus un veicis 17 rezultatīvas piespēles, būdams “Penguins” rezultatīvākais spēlētājs.