Rūdolfs Balcers nupat guvis savu pirmo rezultativitātes punktu šosezon NHL.

Latvijas hokejistiem otrdien izdevās veiksmīgas spēles NHL laukumos – Kolumbusas “Blue Jackets” ar Elvi Merzļikinu vārtos uzvarēja, bet Teodors Bļugers un Rūdolfs Balcers izcēlās ar rezultatīvām piespēlēm.

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115

Merzļikins spēlē viesos pret Anaheimas “Ducks” atvairīja 37 no 40 metieniem, Kolumbusai uzvarot ar 4:3. Pusotru minūti pirms spēles beigām “Blue Jackets” ar metienu tukšos vārtos panāca 4:2, bet mājinieki vienus vārtus atguva un vēl paspēja sagriezt karuseli pie latvieša vārtiem, tomēr rezultāts vairs nemainījās. Dienu iepriekš Kolumbusa svinēja uzvaru Losandželosā.

Teodors Bļugers spēles 43. minūtē asistēja Brendonam Tenevam Pitsburgas “Penguins” uzvaras vārtu guvumā pret Vegasas “Golden Knights” (4:3). Viņš kopumā nospēlēja nepilnas 16 minūtes, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

43 mačos šosezon Teodoram pieci vārti un deviņas piespēles.

Otavas “Senators” spēlē pret Vašingtonas “Capitals” piedzīvoja sagrāvi ar 1:6, bet Rūdolfs Balcers asistēja Artjomam Aņisimovam vienīgo vārtu guvumā. Tā Rūdolfam bija trešā spēle šosezon NHL un pirmais rezultativitātes punkts. Viņš kopumā spēlēja 11 minūtes, nepilnu minūti arī vairākumā un spēli noslēdza ar neitrālu lietderību.

Otavieši izvirzījās vadībā sestajā minūtē, bet otrajā un trešajā periodā “Capitals” guva pa trim vārtiem. Divi vārti Aleksandram Ovečkinam, kurš NHL visu laiku labāko vārtu guvēju sarakstā panācis 11. vietā esošo somu Tēmu Selanne (684). Divi precīzi metieni arī Tīdžejam Ošī.

Visas četras latviešu pārstāvētās komandas cīnās Austrumu konferencē. “Penguins” ar 57 punktiem 43 spēlēs ir ceturtā, “Blue Jackets” ar 50 punktiem 44 dueļos ir devītā, Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 45 punktiem 43 cīņās atrodama 11.vietā, bet “Senators” ar 37 punktiem 43 mačos ir priekšpēdējā starp 16 vienībām.