Teodors Bļugers

VIDEO. Bļugers un “Penguins” principiālā mačā zaudē Vašingtonai 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Pitsburgas “Penguins”, vārtus gūstot Jevgeņijam Malkinam un Sidnijam Krosbijam, sestdien savā laukumā tomēr piekāpās Vašingtonas “Capitals”.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Principiālajā mačā “Penguins” cieta neveiksmi ar 2:5 (0:3, 0:0, 2:2).

Galvaspilsētas kluba hokejisti otrā perioda 34.sekundē ar Nika Dovda mazākumā gūtajiem vārtiem panāca jau četru vārtu pārsvaru – 4:0. Mājinieku centieni atspēlēties noveda pie Krosbija un Malkina gūtajiem vārtiem, pēdējam izceļoties vairākumā, taču pēdējo vārdu spēlē teica “Capitals”, uzvarot ar 5:2.

Bļugers laukumā pavadīja 12 minūtes un 23 sekundes, no kurām minūti un 15 sekundes nospēlēja mazākumā un četras sekundes – vairākumā. Tāpat uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, reizi pielietoja spēka paņēmienu, vienreiz šķīrās no ripas, uzvarēja 31 procentā iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bļugers šosezon 67 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles.

Viesu rindās par mača rezultatīvāko spēlētāju kļuva Dovds, kuram bez diviem gūtiem vārtiem vēl arī rezultatīva piespēle. Uzvaras vārti Rihardam Pānikam, kurš tāpat kā vēl divi “Capitals” hokejisti sakrāja divus rezultativitātes punktus (1+1).

Sestdien laukumā dosies arī pārējās trīs latviešu pārstāvētās komandas – Kolumbusas “Blue Jackets”, Bufalo “Sabres” un Otavas “Senators”.

Austrumu konferencē ar 84 punktiem 66 spēlēs piekto vietu ieņem “Penguins”, pozīciju zemāk ar 79 punktiem 68 mačos atrodas latviešu vārtsargu pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets”, kamēr “Sabres” ar 66 punktiem 67 cīņās atrodama 13.vietā. Par sešiem punktiem mazāk 68 dueļos iekrājusi “Senators”, kas atrodas pirmspēdējā, 15.vietā.