Roberts Bukarts (no labās) ar komandas biedriem priecājas par uzvaru.

Lielisku spēli Čehijas hokeja ekstralīgā otrdien aizvadīja Roberts Bukarts, kurš guva skaistus vārtus un divas reizes asistēja partneriem, palīdzot Ostravas “Vītkovice Ridera” komandai izcīnīr dramatisku uzvaru.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Ostravas komanda savā laukumā ar 4:3 (0:1, 1:0, 3:2) pārspēja aizsarga Gunta Galviņa pārstāvēto iepriekšējās sezonas Čehijas čempioni Tršinecas “Ocelārži”.

Vēl spēles 53.minūtē “Vītkovice Ridera” zaudēja ar 1:3, taču trīs minūtes vēlāk vienu ripu atspēlēja. Savulaik 58.minūtē, kad mājinieki bija nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, teicami nospēlēja Bukarts. Uzbrucējs sāka reidu no saviem vārtiem, vēl no viduszonas raidīja ripu pretinieku zonā, taču turpināja virzīties uz vārtiem. Ripa atlēca no laukuma apmales tieši pa metienam Bukartam, kurš iespēju garām nelaida un meta vārtu augšējā stūrī, panākot 3:3.

Savukārt pamatlaika pēdējā minūtē, kad Ostravas klubs bija skaitliskajā vairākumā, Bukarts ar precīzu piespēli metiena pozīcijā izvirzīja Rastislavu Deju, kurš deviņas sekundes pirms sirēnas guva uzvaras vārtus, liekot uzgavilēt “Vītkovice Ridera” komandas līdzjutējiem.

Bukarts šajā duelī uz ledus pavadīja 18 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem, uzvarēja vienā no trim iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Šosezon viņam trīs spēlēs 4 (1+3) punkti.

Tikmēr Galviņam 21 minūtē un 12 sekundēs arī četri metieni un neitrāla lietderība.

“Vītkovice Ridera” sezonu sākusi ar divām uzvarām trīs spēlēs un ar septiņiem punktiem ir turnīra tabulas galvgalī.

Bukartam šī ir piektā sezona Čehijas ekstralīgā. Zīmīgi, ka pagājušo sezonu viņš sāka tieši “Ocelārži” rindās, tad nonāca Prāgas “Sparta” komandā, kura pirms šīs sezonas viņu izīrēja uz Ostravas klubu.