Dairis Bertāns.

Latviešu basketbolists Dairis Bertāns otrdien tika pie ievērojama spēles laika savā sezonas noslēdzošajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, taču Ņūorleānas “Pelicans” savā laukumā ar 103:112 (19:18, 37:38, 23:32, 24:24) atzina čempiones Goldensteitas “Warriors” pārākumu.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 26 minūtes, kas ir viņa ilgākais spēles laiks NBA karjerā, bet pie punktiem viņš netika. Pa grozu latvietis izpildīja četrus metienus, garām aizmetot abus divpunktniekus un abus tālmetienus. Viņa rēķinā arī divas rezultatīvas piespēles un viena piezīme, bet, kamēr viņš bija laukumā, “Pelicans” ielaida par septiņiem punktiem vairāk nekā iemeta.

“Pelicans” sastāvā ar 30 punktiem izcēlās Džahlils Okafors, kamēr Kristians Vuds pievienoja 26 punktus.

Savukārt “Warriors” labā ar 21 punktu un 12 atlēkušajām bumbām atzīmējās Demarkuss Kazinss, kamēr Deimions Lī pievienoja 20 punktus.

“Warriors” vienība pašlaik guvusi sešas uzvaras pēc kārtas.

Vienības aizvadīja ļoti līdzvērtīgu pirmo puslaiku, kas tika noslēgts ar neizšķirtu 56:56, tomēr otrajā puslaikā “Warriors” basketbolisti ieguva iniciatīvu un nokārtoja uzvaru.

“Pelicans” šajā sezonā 82 spēlēs guva 33 uzvaras, kas Rietumu konferences kopvērtējumā šobrīd ļauj atrasties 13.vietā, bet “Warriors” ar 57 panākumiem 81 mačā ir pirmajā pozīcijā.