Kaspars Daugaviņš gūst vārtus KHL spēlē pret Maskavas “Dinamo”.

Pirmdien KHL čempionātā kārtējo reizi rezultatīvi spēlēja Maskavas “Spartak” uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums, kuri palīdzēja savai komandai ar 4:2 uzvarēt Mika Indraša pārstāvēto Maskavas “Dinamo”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Daugaviņš šajā mačā guva skaistus vārtus, kad 57.minūtē apslidoja pretinieku cietoksni un kritienā raidīja ripu vārtu stūrī, panākot 4:2. Latvijas izlases kapteinim tas bija sestais precīzais metiens sezonā, bet ar 14 punktiem viņš dala pirmo vietu “Spartak” rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Savukārt Karsums asistēja partneriem pirmo divu vārtu guvumos. Mārtiņš pēdējās divās spēlēs ir izcēlies ar četriem punktiem (1+3), pierādot savu varēšanu, jo vēl pirms tam trīs mačos latvietis tika atstāts rezervē. Vietu sastāvā Karsums atguvis pēc galvenā trenera nomaiņas, jo pagājušajā nedēļā pēc zaudējuma Rīgas “Dinamo” no amata tika atlaists Vadims Jepančincevs, bet komandu tagad vada Aleksejs Žamnovs, kurš ir arī “Spartak” ģenerālmenedžeris.

Karsums šosezon 18 spēlēs ir guvis četrus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles. Jāpiebilst, ka Karsums vēl iepriekšējā sezonā spēlēja Maskavas “Dinamo”, kuru iepriekš pārstāvējis arī Daugaviņš.

Tikmēr Maskavas “Dinamo” joprojām spēlēm ļoti nestabili, Indraša komandai pirmdien piedzīvojot četurto zaudējumu pēdējos piecos mačos. Latvijas hokejists pa vārtiem meta piecas reizes, taču pie punktiem netika, cīņu noslēdzot ar negatīvu lietderības rādītāju -1. Šosezon 21 mačā Indrašim 7+3.

Pirmdienas cīņā bija vēl divas interesantas epizodes. “Spartak” uzvaras vārtus guva 55.minūtē ar metienu no laukuma vidus, kad izcēlās aizsarga Antons Kuteikins. Viņam šādi gūti vārti nav retums, jo savulaik viņš 2016.gada “play-off” izcīņā tādā veidā izcēlās pat vairākas reizes.

Savukārt otrā perioda beigās dūres kārtīgi izvicināja “Spartak” aizsargs Mihails Grigorjevs un “Dinamo” kapteinis Iļja Ņikuļins. Kautiņš bija ļoti līdzvērtīgs un abi spēlētāji ilgi palika uz slidām, izdarot daudz sitienu.

KHL turnīra tabulā “Spartak” ar 22 punktiem Rietumu konferecē ir sestajā vietā, bet divas pozīcijas zemāk ar 19 punktiem atrodas Rīgas “Dinamo”, kas pirmdien ar 3:7 kapitulēja Jāņa Kalniņa pārstāvētajai Helsinku “Jokerit”. Savukārt Indrašis un Maskavas “Dinamo” ar 15 punktiem ir desmitajā vietā.