Rodions Kurucs uzbrukumā.

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva septiņus punktus, palīdzēdams Sanantonio “Spurs” komandai izcīnīt astoto uzvaru pēc kārtas.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

“Spurs” savā laukumā ar rezultātu 108:103 (23:21, 25:29, 24:26, 36:27) pārspēja Portlendas “Trail Blazers”.

Bertāns šajā mačā nospēlēja 19 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no trim tālmetieniem un visus četrus soda metienus.

Tāpat viņš izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un veica divas rezultatīvas piespēles. “Spurs” ar Bertānu laukumā iemeta par 17 punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija pārliecinoši labākais rezultāts komandā.

“Spurs” rindās rezultatīvākais ar 21 punktu bija Demars Derouzens, bet vismaz desmit punktus guva septiņi basketbolisti.

“Spurs” ar 41 uzvaru 70 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu konferencē, kur “Trail Blazers” ar 42 panākumiem 71 duelī ir ceturtā.

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs sestdien guva astoņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, neglābdams Bruklinas “Nets” komandu no zaudējuma.

“Nets” viesos ar rezultātu 98:114 (21:28, 21:31, 22:24, 34:31) piekāpās Jūtas “Jazz” komandai, ciešot otro zaudējumu pēc kārtas.

Kurucs šajā mačā nospēlēja 16 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā iemeta savu vienīgo divpunktu metienu un divus no trim tālmetieniem.

Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, bloķēja vienu metienu un četras reizes pārkāpa noteikumus. “Nets” ar viņu laukumā ielaida par trim punktiem vairāk nekā iemeta.

Bruklinas vienībā rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Spensers Dinvidijs, bet 20 punktus guva D’Endželo Rasels.

Bruklinas komanda ar 36 uzvarām 71 spēlē ieņem septīto vietu Austrumu konferencē, bet “Jazz” ar 40 panākumiem 69 dueļos ir septītā Rietumos.