FK “Ventspils” vārtsargs Ivans Baturins.

Latvijas vicečempione “Ventspils” trešdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas mačā savā laukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja kopvērtējuma līderi “RFS”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192

Uzvarētājiem vārtus šajā mačā guva Kaspars Svārups un Tosins Aijeguns.

Pirmajā puslaikā pārsvars piederēja “RFS” futbolistiem, un nekas neliecināja, ka pirmie vārtus gūs laukuma saimnieki. Tiesa, puslaika kompensācijas laikā pēc Žoalisona Oliveiras izpildītā soda sitiena Svārups kritienā raidīja bumbu tīklā, atklādams cīņas rezultātu.

“RFS” otrajā puslaikā centās atsvaidzināt savus spēkus uzbrukumā, laukumā laižot Robertu Savaļnieku un pērnā gada otru rezultatīvāko futbolistu Maksimu Marusiču, kuram šī bija pirmā spēle pēc teju mēneša pārtraukuma. Tomēr arī viņi nespēja glābt viesus no zaudējuma, 86.minūtē pretinieku kļūdu izmantojot Aijegunam, kurš panāca jau 2:0 “Ventspils” labā.

Līdzīgi kā iepriekšējo sezonu RFS šo sezonu iesākusi lieliski, jo bija uzvarējusi pirmajās septiņās spēlēs. Tuvākās konkurentes atpaliek par deviņiem punktiem. Tikmēr “Ventspils” klubs septiņās spēlēs guvis 11 punktus, kas pagaidām kopvērtējumā dod trešo vietu.

Tikmēr citā mačā Latvijas čempione “Riga” savā laukumā ar 1:0 (1:0) uzveica “Liepāju”, turpinot vēju pilsētas komandas neveiksmju joslu.

Latvijas galvaspilsētas komandas labā vārtus guva Felipe Brisola.

Zīmīgi, ka abas komandas maču aizvadīja bez galvenajiem treneriem. “Liepāja” otrdien no galvenā trenera amata atlaida skotu speciālistu Gordonu Jangu, bet trešdien uz “Riga” soliņa nebija baltkrievu trenera Oļega Kubareva, kurš, kā vakar ziņoja portāls “Sportacentrs.com”, arī zaudējis savu krēslu.

Galveno treneru prombūtnē “Liepājas” komandu vadīja Mareks Zuntners, bet “Riga” vienību stūrēja Mihaila Koņeva un Kristapa Blanka duets.

Vēl pirms tam otrdien “Daugavpils” ar 4:1 (4:1) sagrāva Jūrmalas “Spartaku”, bet “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” savu skatītāju priekšā nospēlēja 0:0 (0:0) ar “Jelgavu”.

Ar astoņās spēlēs gūtu 21 punktu virslīgas vadībā šobrīd ir “RFS”, kam ar 15 punktiem septiņās cīņās seko “Riga”, bet tālāk ar 11 punktiem ir “Ventspils” un “Valmiera Glass”/ViA komandas. Tikmēr desmit punktus iekrājusi “Daugavpils”, sestajā vietā ar septiņiem punktiem ir “Jelgava”, kam ar sešiem punktiem seko “Liepāja”, “Spartaks” un “Metta”.

Kā zināms, tad šajā sezonā virslīgā startē deviņas komandas, par vienu vairāk nekā pērn, līdz ar to viena vienība izlaiž konkrēto kārtu. Plānojams, ka nākamajā sezonā virslīgā startēs desmit vienības.