Rīgas "Dinamo" komanda sezonu sākusi ar uzvaru.

VIDEO, FOTO: Eštons kritienā nodrošina “Dinamo” uzvaru pār “Spartak” 0

Rīgas “Dinamo” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) 12.sezonu sāka ar uzvaru, mača papildlaikā ar Kārtera Eštona gūtajiem vārtiem nodrošinot panākumu ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pret Maskavas “Spartak”, kurai vienīgos vārtus guva Mārtiņš Karsums.

Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1

Latvijas vienības labā vārtus guvis Jākobs Berglunds un Kārters Eštons, kurš papildlaika pirmajā minūtē pēc Laura Dārziņa tālas piespēles iemeta ripu vārtos slaidā kritienā.

“Dinamo” atklāja rezultātu pirmajā periodā, kad lielajā vairākumā precīzs bija J.Berglunds, kurš pēc labas partneru saspēles varēja mest pustukšos pretinieku vārtos.

Rīgas "Dinamo" sāk KHL 12.sezonu

Tālāk sekoja asumi, Sergejam Gimajevam izkaujoties ar Jakovu Rilovu. Otrais periods sākās ar bīstamu Miķeļa Rēdliha metienu pa vārtiem, arī pēc tam vairāk uzbrūkot mājiniekiem, kuriem bija divi vairākumi. To, ko neizmantoja Rīgas klubs, 32.minūtē iespēja “Spartak” komanda, Koltona Gilīsa noraidījumu izmantojot Karsumam, kurš ar metienu no zonas vidus pārspēja Kristeru Gudļevski. Pie rezultativitātes punkta tika arī Kaspars Daugaviņš.

Trešajā periodā rezultāts nemainījās, bet papildlaika pirmajā minūtē Eštons cīņā ar aizsargu, turot nūju vienā rokā, pasita ripu garām no vārtiem iznākušajam Ņikitam Bespalovam, pēc tam kritienā ripu ieraidot vārtos.

“Spartak” trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, kuri KHL ir atgriezušies pēc gada pārtraukuma.

Sezonas otrajā mačā rīdzinieki trešdien savā laukumā uzņems Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, bet trīs dienas vēlāk uzsāks savu pirmo izbraukuma sēriju, kurā tiksies ar vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku “Jokerit”, Ņižņekamskas “Ņeftehimik” un “Spartak”.