Latvijas hokejists Ralfs Freibergs otro sezonu pārstāv Čehijas klubu Zlīnas “PSG Berani”.

Latvijas hokeja izlases aizsargs Ralfs Freibergs piektdien guva savus pirmos vārtus šīs sezonas Čehijas hokeja ekstralīgas čempionātā, kas izrādījās arī Zlīnas “PSG Berani” komandai uzvaru nesošie.

VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Zlīnas komanda savā laukumā ar 5:3 pārspēja “Mlada Boleslav” komandu, bet Freibergs spēles 49.minūtē, kad mājiniekiem bija lielais skaitliskais vairākums, panāca 4:1. Aizsargs skaisti nomānīja pretinieku aizsargu un izdarīja asu un precīzu plaukstas metienu.

Latvijas hokejists šajā mačā laukumā pavadīja 22 minūtes un 51 sekundi, veica divus metienus pa vārtiem, bet nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2, savukārt šosezon viņš 11 spēlēs izcēlies ar vieniem gūtiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēs.

Zlīnas komandā šosezon spēlē arī Edgars Kulda, kurš piektdien palika tukšā. Viņš 11 mačos ir iemetis divas ripas un arī piecas reizes asistējis partneriem.

“PSG Berani” turnīra tabulā ar 15 punktiem ir devītajā vietā, bet līdere ar 26 punktiem ir Hradeckrālovas “Mountfield”, kur spēlē Oskars Cibuļskis un Māris Bičevskis.