“Metta” vārtsargs Dāvis Ošs.

Latvijas futbola čempionātā svētdien noritēja trīs interesantas spēles, uzvaras svinot “Mettai”, “Rigai” un “Valmiera Glass ViA”.

Notriektā tautumeita 6

Visskaļāko uzvaru guva “Metta”, kas Rīgā ar 3:0 sagrāva Jūrmalas “Spartaku”. Pirmajā puslaikā vārtus guva Kgotso Masangane un Rihards Ozoliņš, bet otrajā 11 metru soda sitienu realizēja Tamirlands Džamalutdinovs, kurš pirmajā puslaikā arī izpildīja pendeli, taču veiksmīgāks bija vārtsargs Vitālijs Meļņičenko. Studenti kontrolēja spēli un uzvarēja negaidīti pārliecinoši, tiekot pie pirmā panākuma šosezon. Savukārt, “Spartaks” turnīra tabulā noslīdējuši uz pēdējo, devīto vietu.

Čempione “Riga” savā laukumā ar 2:0 pārspēja vicečempionus FK “Ventspils”, pateicoties Darko Lemajiča un Alekseja Višņakova precīzajiem sitieniem. Tabulā abas komandas ir līdzās, ieņemot attiecīgi otro un trešo vietu.

Veiksmīgi turpina spēlēt “Valmiera Glass ViA”, kas savās mājās ar 1:0 pārspēja FK “Liepāja”. Vienīgos vārtus pirmā puslaika noslēgumā guva Šunsuke Nakamura. Arī šīs komandas kopvērtējumā ir viena otrai blakus – valmierieši atrodas ceturtajā, bet liepājnieki – piektajā pozīcijā.