Zemgus Girgensons darbībā.

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons pirmdien nopelnīja rezultatīvu piespēli, palīdzot Bufalo “Sabres” izcīnīt pirmo uzvaru šosezon – 4:2 pret Vegasas “Golden Knights”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Girgensons asistēja Džeisona Pominvila gūtajos vārtos mača 30. minūtē, rezultātam kļūstot 4:1 (video no 5:10 minūtes). Kopumā viņš spēlēja nepilnas 15 minūtes, reizi meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu, maču noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

“Sabres” labā divus vārtus guva Džeks Aikels. Komanda ar četriem punktiem trijos mačos ir trešajā vietā Austrumu konferencē, bet pagājušās sezonas finālisti no Lasvegasas tikuši pie diviem punktiem, esot vienpadsmitie rietumos.